Szukaj
  • Blanka G

Dlaczego powstał ten blog ... ?

Aktualizacja: 11 cze 2020

Pomysł na stworzenie tego bloga urodził się spontanicznie. Zupełnie się tego po sobie nie spodziewałam. Może to mało przedsiębiorcza postawa - ale w swojej pracy jestem idealistką. Głęboko wierzę w swoją misję, jaką jest realizacja planów i marzeń moich klientów. Największą satysfakcję czuję widząc radość i szczęście w oczach ludzi, którzy zgłaszają się do mnie z prośbą o pomoc. Nie zawsze sytuacja jest kolorowa, bywam powiernikiem ich życiowych problemów. Uważnie wsłuchuję się w ich opowieści, aby lepiej rozumieć ich sytuację i aktualne potrzeby. Często w tle transakcji czają się rodzinne sekrety, emocje, skrywane urazy ...

( oczywiście zachowuję dyskrecję - uważam, że jest to jedna z najważniejszych cech profesjonalnego agenta nieruchomości).Nieruchomości po ludzku - to moje motto, właśnie dlatego powstał ten blog.

Nie chcę się tutaj wymądrzać technikami sprzedaży, raportami z rynku i paragrafami z ustaw. Chcę pisać o tym co ludzkie, co dotyczy mnie i Ciebie. O tym co oznacza dla nas słowo DOM.

To przecież nasze miejsce na ziemi, nasz azyl, schronienie. Dom to miejsce gdzie toczy się nasze życie. Tutaj jemy, śpimy, dorastamy, bawimy się, później zakładamy rodzinę i tworzymy nowy dom. Dom w którym kryją się wspomnienia, gromadzą się pamiątki. Jak ciekawe jest to ile emocji towarzyszy nam w momencie przeprowadzki! Sprzedając mieszkanie kończymy pewien etap w życiu, a kiedy urządzamy nowe lokum - rozpoczynamy coś od nowa.


Sama jestem domatorką i posiadanie własnych czterech kątów ma dla mnie nieprzeciętne znaczenie. Tutaj czuję się bezpiecznie, tutaj odpoczywam - to moja przestrzeń. Dbam o to miejsce (chociaż żadna ze mnie perfekcyjna pani domu), lubię tworzyć jego atmosferę, zapraszać gości, gotować i jeść oczywiście. Lubię zapach ciasta w domu, bo pamiętam go z dzieciństwa w mieszkaniu babci. Maniakalnie śledzę blogi kulinarne ;)


Blog powstał aby dostarczyć Ci inspiracji, aby dzielić się przemyśleniami, pomysłami i wiedzą. Będzie o emocjach, o wnętrzach, o designie, o ludziach, będzie o tym co robię i czego doświadczam. Po ludzku :)

73 wyświetlenia0 komentarz
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon