CZEŚĆ! JESTEM BLANKA !

Miło mi Cię widzieć na moim blogu! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej! Stworzyłam ten blog dla Ciebie, ponieważ tak jak Ty interesuję się tematyką nieruchomości - od kilkunastu lat pracuję w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami,  prowadzę własną agencję,  studiowałam wycenę nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim, jestem dekoratorką wnętrz, home stangerką.... i domatorką ;)

Nieruchomości po ludzku - to moje motto!  Moją misją jest ułatwienie i bezbolesne przejście przez  proces sprzedaży i zakupu nieruchomości. Moimi klientami są nie tylko inwestorzy ale również osoby prywatne, które na co dzień nie mają do czynienia z rynkiem nieruchomości. Pomagam im w ustaleniu optymalnej ceny ofertowej,  przygotowaniach do sesji zdjęciowej mieszkania, organizacji tzw. dni otwartych, prezentacji domu zainteresowanym klientom, oraz całej szeroko pojętej "papierologii" z tym związanej.

Odpoczywam najchętniej w domu, ale lubię też spacery po parku, kiedy jest ciepło. Praktykuję jogę, jeżdżę rowerem, lubię gotować i jeść ;) Prowadzę proste życie. Cieszę się każdą chwilą.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon